ПРО ПРОЕКТ


Завдяки сервісу dep.kremen.gov.ua - Ви можете переглядати роботу депутатів Кременчуцької міської ради зі свого комп’ютера або смартфону в будь-який зручний для Вас час. Завдяки нашому сайту тепер у Вас є відкритий доступ до всієї інформації про роботу депутатів міської ради нашого міста у режимі онлайн. Відвідайте наш сайт і переконайтеся в цьому!

Ви маєте повне право контролювати роботу будь якого депутата міськради! Тому що саме завдяки Вам кожен депутат наділений владними повноваженнями і делегований в органи місцевого самоврядування. Завдяки нашому сервісу Ви можете дізнатися про які саме рішення проголосував депутат, чи відвідує він засідання міської ради, чи дотримується фракційної/партійної дисципліни та багато іншої важливої інформації. Також Ви можете дізнатися, які депутати підтримали важливі для міста законопроекти.

Депутати Кременчуцької міської ради VII скликання прийшли до влади за результатами місцевих виборів у жовтні 2015 року. А вже в листопаді вони урочисто склали присягу. При прийняти присяги, вони обіцяли чесно та сумлінно виконувати свої обов’язки в інтересах громади нашого міста. Вони - це 42 депутати та міський голова.

ВОНИ ГОЛОСУЮТЬ ЗА ЗАКОНОПРОЕКТИ ВАЖЛИВІ ДЛЯ ТЕБЕ І НАШОГО МІСТА

На цьому сайті Ви можете контролювати свого депутата. Сервіс dep.kremen.gov.ua опрацьовує дані системи “РАДА-В”, якою користуються міські обранці для голосувань. Ти знатимеш, скільки разів депутат не з’явився на засіданні і за які законопроекти проголосував або не проголосував. Даний сервіс відкриває Вам доступ до повного списку голосувань. Також на сайті додатково проілюстрована сумісність голосувань (на скільки співпадають позиції різних фракцій/партій).

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Сервіс автоматично опрацьовує дані, оприлюднені Кременчуцькою міською радою. Більше інформації про аналіз парламентських даних за допомогою сервісів dep.kremen.gov.ua можна прочитати на офіційному сайті Кременчуцької міської ради.